| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 19 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Stosowanie | Dach |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 4m/min |
| Zasięg | 1000mm |
| Ciężar maszyny | 4,5t |
| Wysyłka | 40GP |
| Type | Corrugated Sheet Making Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% zaliczki przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu inspekcji przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Władza | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Przenoszenie | Łańcuch |
| napięcie | 220 V 60 Hz 3 fazy |
| System sterowania | PLC |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Port załadunku | Port Tiencin |
| Użycie | Studia i ślady |
|---|---|
| typu | zimny Rolka Maszyna do formowania |
| Grubość | 1-2mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| Zasilania | 4,5 + 3kw |