| Grubość | 1,2 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Praca | całe życie |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
| Waga | 8,5 ton |
|---|---|
| Wymiar | 8500 mm * 1200 mm * 1550 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 930 mm |
| Stacje rolkowe | 22/24 Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | Stacje 11/12 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Oem | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Certyfikat | CE ISO |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, serwis na cały okres użytkowania. |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 30dni |
| waga | 4-5 t |
|---|---|
| Stosowanie | Dachowy panel dachowy |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Szerokość karmienia | 1200 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |