| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Oszklone urządzenia do formowania rolek |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| robienie meriodu | 45 dni |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Oszklone urządzenia do formowania rolek |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| robienie meriodu | 45 dni |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 18/14 Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,8-1,2 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1005 mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 25 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |