| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| PLC | Delta (przystosowany) |
|---|---|
| Moc silnika | 5,5 kW |
| za pomocą | Rura spustowa |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
|---|---|
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Materiał rolki | Cr12 |
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| za pomocą | Rura spustowa |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | Cięcie piłą muchową |
| Prędkość | 8-10m/min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| za pomocą | Rura spustowa |
|---|---|
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| Pojemność | 10-15m/min |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 10/15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 14 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |