| Stosowanie | Dach |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 8,7 T |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Moc (W | 4+4kW |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Rodzaj cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Materiał wału | 45# Św |
| Funkcjonować | Dach |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Materiał rolki | Cr12 |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
| za pomocą | Rura spustowa |
|---|---|
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Rama bazowa | Stal 350H |