| moc | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| moc | 5,5 + 5,5 kW |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| Stosowanie | pokład podłogi |
|---|---|
| Grubość | Ocynkowane + malowane proszkowo |
| Waga | 28T |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Produkcja | 8-10m/min |
|---|---|
| Moc (w) | 4+4kW |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Pracownicy | 100 |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Napięcie | 380V 50HZ 3 fazy |
|---|---|
| materiał | Blacha stalowa ocynkowana / kolor |
| Wał | 75mm, solidny |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Czas dostawy | 30dni |
| materiał | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Użycie | rynna dachowa |
| Moc | 4 + 4KW |
| Pojemność | 10 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 12Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Moc | 17kW |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| Stosowanie | Budynki |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |