| PLC | Delta (przystosowany) |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Materiał rolki | Cr12 |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| Stosowanie | Budowa |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,3-0,5 mm |
| Pojemność | 40M/min |
| Moc | 5,5 + 4 + 1,5 kW |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 19 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| Średnica rolki | 70 mm |
|---|---|
| Moc hydrauliczna | 4 kW |
| Prędkość robocza | Około 15 metrów / min |
| Cechy | Wysoka wydajność |
| ostrze tnące | Stal na formy CR12 z obróbką hartowaną |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |