| Zatwierdzenie | ISO |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HRB60 lub odpowiednik |
| Grubość materiału | 0,2-0,6 mm |
| wałek | Wysokiej jakości stal 45 # |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w kartonowe pudełko |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| za pomocą | Rura spustowa |
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| waga | 4-5 t |
|---|---|
| Stosowanie | Dachowy panel dachowy |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Szerokość karmienia | 1200 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| składniki | kolorowy stelaż do wyładunku z blachy stalowej, zespół tektury falistej (prasa do płytek), jednostka |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Naciśnij szerokość | 1200 mm |
| Liczba rzędów formujących | wiersz 13 - 15 |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 3Kw |