| Nadaje się do przetwarzania | Płyta ocynkowana |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Nóż | cięcie hydrauliczne |
| Grubość | 0,3 - 0,6 mm |
| szerokość materiału PPGI | jeden metr |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1 mm |
| Stacja rolkowa | 14Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ50mm |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| składniki | kolorowy stelaż do wyładunku z blachy stalowej, zespół tektury falistej (prasa do płytek), jednostka |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Zasilanie | AC 380 V / 50 Hz |
| Grubość | 0,3 - 0,6 mm |
| Elektryczny układ sterowania | PLC przyjmuje ekran dotykowy, a przetwornica częstotliwości przyjmuje taida. |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Tworzywo | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| waga maszyny | 3,1 T |
| Rolki | 45# stal |
| Typ | maszyna do formowania rolek |
| Type | Floor Deck Roll Forming Machine |
|---|---|
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
| Speed | 8-15m/min |
| Motor | 11+11+5.5KW |
| Hs Code | 8455221000 |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Grubość | 1,2 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Praca | całe życie |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z napędem łańcuchowym |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 6,7 * 1,6 * 1,3 m |