| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania płytek |
| Używać | dach |
| Moc (w) | 5,5+7,5 kW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | Cięcie piłą muchową |
| Prędkość | 8-10m/min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1200 mm |
| rolki | 16 rzędów |
| stal H | 400mm |
| Kolor | bule |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 18 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 900 mm |
| Stacje rolkowe | Stacje 10/11 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Transmisja | Skrzynia biegów lub napęd łańcuchowy |
|---|---|
| Średnica wału | 70 |
| rynek | Niemcy |
| Wałek | 45 # Stal |
| Pojemność | 15m/min |
| typu | Maszyna do formowania kafli do łuków łańcuchowych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 6,7 * 1,6 * 1,3 m |
| Stacja Roller | 18Station |
|---|---|
| Wałek i Wał | 45 # stal |
| Średnica wału | Φ70 mm |
| Materiał noża | Cr12 |
| Rodzaj napędu | napęd łańcuchowy |