| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Średnica wału głównego | 75 mm |
|---|---|
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Kod HS | 8462219000 |
| Stacja hydrauliczna | 5,5 KW, 46# Olej hydrauliczny |
| Tryb pracy | Przycisk + ekran dotykowy Panasonic/Delta |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Port załadunku | Port Tiencin |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |
| Usage | roof cladding |
|---|---|
| Roller material | 45# steel |
| Capacity | 15m/min |
| Thickness | 0.3-0.8mm |
| Material | G550 |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 32 stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |