| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 900 mm |
| Stacje rolkowe | Stacje 10/11 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 12/13 Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 10/17 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | Stacje 16/17 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Stacje 12/17 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| rolki | 22 stacje |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| napięcie | 220 V 60 HZ 3 fazy (można dostosować) |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| rolki | 12 stacji |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Przenoszenie | Łańcuch |