| Szybkość formowania | 15 m/min |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| rolki | 20 |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Przenoszenie | Łańcuch |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Nadaje się do przetwarzania | Płyta ocynkowana |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Nóż | cięcie hydrauliczne |
| Grubość | 0,3 - 0,6 mm |
| szerokość materiału PPGI | jeden metr |
| składniki | kolorowy stelaż do wyładunku z blachy stalowej, zespół tektury falistej (prasa do płytek), jednostka |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Naciśnij szerokość | 1200 mm |
| Liczba rzędów formujących | wiersz 13 - 15 |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 3Kw |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 10/12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 10 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 11/12 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 18/19 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12/15 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |