| Przenoszenie | Łańcuch |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 6000 mm |
| Materiał tnący | Cr12 |
| Całkowita moc | 5,5 kW |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| składniki | kolorowy stelaż do wyładunku z blachy stalowej, zespół tektury falistej (prasa do płytek), jednostka |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Moc | host 3KW z cykloidalnymi reduktorami |
| Liczba rzędów formujących | rząd 13-15 (rząd zależy od wybranego modelu) |
| gumowa płaska rolka | 150 mm |