| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 13 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 13 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Numer modelu | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowych |
|---|---|
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Prędkość pracy | 8-10 m / min |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w kartonowe pudełko |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowa |
|---|---|
| Stosowanie | Dach i ściana |
| Pojemność | 15 m / min |
| Imię | stół podający dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek dachowych, |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Nazwa | Maszyna do formowania podwójnej warstwy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Nazwa | Maszyna do formowania podwójnej warstwy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania rolek z oszklonej blachy falistej |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| SZEROKOŚĆ SUROWCA | 1220 mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |