| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Middle East |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Corrugated Sheet Making Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 20m/min |
| Ciężar maszyny | 3,5t |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 2-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1220 MM |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Taśma materiałowa | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1219 MM |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |