| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z napędem łańcuchowym |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 6,7 * 1,6 * 1,3 m |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1 mm |
| Stacja rolkowa | 18 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ70mm |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof |
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Roofing Sheet Metal Roll Forming Machine |
|---|---|
| material width | 1250mm |
| thicknes | 0.3-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| materiał | PPGI |
| szerokość | 1000mm |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| dożywotni | ponad 10 lat |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| kolor maszyny | Niebieski |
|---|---|
| szerokość materiału | 1500 mm ocynkowany |
| Typ maszyny | Maszyna do formowania rolek podłogowych |
| styl maszynowy | Styl niemiecki |
| ile rolek | 28 rolek |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 8-10 m / min |