| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Średnica wału głównego | 75 mm |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
|---|---|
| Wymiar | 8500 mm * 1200 mm * 1550 mm |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Nazwa produktu | maszyna do formowania rolek blachy dachowej |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45 mm-0,60 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacja rolkowa | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Stosowanie | Panel dachowy |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm |
| grubość | 0,3-0,8 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Rodzaj | Hydrauliczna maszyna do formowania walców stalowych C płatew |
|---|---|
| Grubość | 2-3 mm |
| Wykrawanie | tak |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| rodzaj | pełna automatyka |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek metalowych i gąsienic |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| szerokość surowca | 1000mmfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', |
| ustalić rok | 1996 |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Materiał rolki | 45 # stal, twardy chorme |
| Prędkość | w górę 9m/min, w dół 2m/min |
| grubość materiału | 0,3-0,6 mm |