| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 18 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowa |
|---|---|
| Szerokość | 925mm |
| rolki | 12 i 16 rzędów |
| Wyeksportowano | Afryka Południowa |
| kolor maszyny | Bule |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 15 m / min |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 15 m / min |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Średnica wału głównego | 75 mm |
| Szybkość formowania rolek | 15-20m/min |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| Materiał | stal ocynkowana, aluminium, stal kolorowa, stal nierdzewna itp. |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |