| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting system | hydraulic cut |
| per month | 20 sets |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania płytek |
| Rodzaj | Placingowa maszyna do bułki panelu do prasowania |
|---|---|
| Użycie | Ściana/Dach |
| Moc maszyny | 4+4KW |
| Prędkość | 15-20m/min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
| Stosowanie | ściana |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania na zimno |
| Grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| rolki | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Transmisja | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| moc | 4 + 4 Kw |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| type | High Speed Galvanised Roofing Sheet Roll Forming Machine With Hydraulic Cutting |
|---|---|
| rollers | 26 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Dimension | 11*1.3*1.5 m |
| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górny: 12 stacji; W dół: 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |