| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 15 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Nazwa handlowa | HC |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Stosowanie | Maszyna do formowania rolek paneli ściennych |
|---|---|
| Profil | Dostosowane |
| Wałek | #45 stal |
| Imię | blacha dachowa Maszyna do formowania rolek paneli ściennych |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Ciężar maszyny | 8-9T |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Stacje rolkowe | 18-20 stacji |
| Władza | 11+7,5kw |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| Użycie | dach |
| materiał | PPGI GI |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |