| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek drzwi migawki |
|---|---|
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Materiał | PPGI GI |
| moc | 4 + 4KW |
| Pracownik | Tylko 1 |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,7 mm |
| Stosowanie | Dach |
| Napięcie | 380 V lub dostosowane |
| Moc | 4+4kW |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting system | hydraulic cut |
| per month | 20 sets |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 8-10m/min |
| Tworzywo | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| waga maszyny | 3,1 T |
| Rolki | 45# stal |
| Typ | maszyna do formowania rolek |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 3.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 4m/min |
| ciężar maszyny | 4,5T |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |