| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | roof |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Użycie | rynna dachowa |
|---|---|
| materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' |
| Waga | 2T |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| profil | Niestandardowe |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' 5 '' 6 '' |
| waga " | 2T |
| Prędkość | 8-10 m / min |
|---|---|
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Material | galvanized steel |
|---|---|
| Size | 5'' |
| Usage | Roof gutter |
| Power | 4+4KW |
| Capacity | 10m/min |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Stacja rolkowa | 17Stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| Szerokość materiału | 120 MM |
| Roller Station | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Zasady płatności | 30% depozytu TT z góry, saldo do zapłaty przed dostawą. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Chinach |