| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| rolki | 20 |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Przenoszenie | Łańcuch |
| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
| color | as your require |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |
| rolki | 22 stacje |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| napięcie | 220 V 60 HZ 3 fazy (można dostosować) |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Opration Worker | 1 |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |