| System sterowania | PLC |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| rolki | 12 stacji |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Przenoszenie | Łańcuch |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| Kolor | Dostosowywalne |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Zasilanie | 380 V/ 3 fazy/ 50 Hz (konfigurowalny) |
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Przenoszenie | Łańcuch |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| typu | Hi-Rib Trapezoidal Roof Panel Panel do formowania maszyny do paneli ściennych |
|---|---|
| Użycie | Ściana |
| Moc maszyny | 4 + 4KW |
| Prędkość | 15-20 m / min |
| Pracownik | 1-2only |
| Certyfikat | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Materiał | stal ocynkowana, aluminium, stal kolorowa, stal nierdzewna itp. |
| zasilacz | 380 V/ 3 fazy/ 50 Hz (konfigurowalny) |
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |