| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazury |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 2m / min |
| Imię | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
| Model | HC30-224-1250 |
| gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiar | 8500 mm * 1200 mm * 1550 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Waga | 8,5 ton |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Certyfikat | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Main frame | 350mm H-Beam |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Rodzaj | maszyna do formowania płytek z napędem łańcuchowym |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | 1220 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Baza wyposażenia | Rama ze stali 300H |