| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 22 stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 390 mm |
| Stacje rolkowe | 26 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Prędkość | 4 m / min |
| typu | formowanie na zimno |
| Projekt | Niestandardowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Modelu | HC30 |
|---|---|
| typu | formowanie na zimno |
| Nazwa płytki | Bambus |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Użycie | dach i ścianę |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1000mm |
| wałek | 45 Stal |
| Pojemność | 10 m / min |
| Użycie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| Władza | 4+4KW |
| Waga | 5-6T |
| Długość | 7-8 m |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |