| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| System sterowania | układ sterowania PLC |
|---|---|
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| gwarancja | 1 rok |
| zasilacz | 380 V/ 3 fazy/ 50 Hz (konfigurowalny) |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania rolek z oszklonej blachy falistej |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| SZEROKOŚĆ SUROWCA | 1250 mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 12 stacji; Dół: 17 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Capacity | 18m/min |
|---|---|
| life time | 30years |
| warranty | technical for whole life |
| type | roofing sheet roll forming machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Capacity | 15m/min |
|---|---|
| thickness | 1mm |
| Warranty | 12 month |
| type | Wall Panel Roll Forming Machine |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 14Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 11 stacji; W dół: 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek blachy dachowej |
|---|---|
| Stosowanie | Dach i ściana |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Imię | zwykła samoblokująca maszyna do formowania rolek dachowych, |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |