| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Tłuszcz tworzący rolki | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Szybkość formowania rolek | 15-20m/min |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb pracy | Przycisk + ekran dotykowy Panasonic/Delta |
| Stacja hydrauliczna | 5,5 KW, 46# Olej hydrauliczny |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| rolki | 12 stacji |
| Koder | OMRON |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek blachy dachowej |
|---|---|
| Użycie | Dach i ściana |
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z blachy falistej |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Pojemność | 20 m / min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| usage | roof sheet |
| material | PPGI GI |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| capacity | 20m/min |
| raw material | aluminum sheet |
|---|---|
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
| use | roof panel |
| profile | customized |
| cutting methold | hydraulic cut |
| type | Roof Panel Roll Forming Machine With Hydraulic Cutting |
|---|---|
| rollers | 20 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1000 mm, 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | Górny: 1200 mm; W dół: 1220 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 12 stacji; W dół: 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |