| Szybkość formowania rolek | 15-20m/min |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Kod Hs | 8462219000 |
| Średnica wału głównego | 70 mm |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazurą dachową |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek blachy dachowej |
|---|---|
| Użycie | Dach i ściana |
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z blachy falistej |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Pojemność | 20 m / min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,7 mm |
| Stosowanie | Dach |
| Napięcie | 380 V lub dostosowane |
| Moc | 4+4kW |
| Użycie | Dach |
|---|---|
| Zdolności produkcyjne | 4 m / min |
| Zasięg | 1050 mm |
| Ciężar maszyny | 4.5T |
| Przesyłka | 40GP |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 3.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 4m/min |
| ciężar maszyny | 4,5T |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |