| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania dachówek |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Identyfikator materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Ciężar maszyny | 4.5T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Maszyna do formowania taśm dachowych |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania płytek |
| Używać | dach |
| Moc (w) | 5,5+7,5 kW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| typu | Maszyna do formowania kafli do łuków łańcuchowych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 6,7 * 1,6 * 1,3 m |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| typu | Plac |
|---|---|
| materiał | 333mm |
| Grubość | 0,4-0,5 mm |
| Prędkość | 8-10 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | jako twój wymaganie |
|---|---|
| typu | Automatyczne |
| System sterowania | Sterownik PLC |
| metoda cięcia | hydrauliczne cięcie |
| ustanowić rok | od roku 1996 |
| System sterowania | Kontrola PLC |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 45 stacji |
| Prędkość | 15 m/min |
| Średnica wału | Φ100mm |
| Całkowita moc | 15+15+15+5,5KW |