| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj | Automatyczny |
|---|---|
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| szerokość surowca | 1000mmfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', |
| ustalić rok | 1996 |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 8-10 m / min |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Materiał rolki | 45 # stal, twardy chorme |
| Prędkość | w górę 9m/min, w dół 2m/min |
| grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Odpowiedni materiał | Stal ocynkowana |
|---|---|
| Stosowanie | płatew dachowa |
| Pojemność | 8-10m/min |
| Wykrawanie | TAK |
| grubość | 3mm |
| Odpowiedni materiał | Stal ocynkowana |
|---|---|
| Stosowanie | Płatew dachowa |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Wykrawanie | tak |
| Grubość | 3 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |