| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Certyfikat | CE i ISO |
|---|---|
| Doświadczenie | 20 lat |
| Rynek Główny | Amerykańska, Europejska |
| Dożywotni | 15-20 lat |
| Gwarancja | Całe życie |
| Stosowanie | Dach schodkowy |
|---|---|
| Materiał | PPGI GI |
| Dożywotni | 10 lat |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 30dni |
| Stosowanie | stalowy dach |
|---|---|
| Gwarancja | dożywotni |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Funkcja | dwa projekty w jednym |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Moc | 5.5KW |
| Waga | 7T |
| materiał | DX51 |
|---|---|
| Grubość | 0,4-0,6 mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| typu | Plac |
| Gwarancja | 1 rok |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| profil | Niestandardowe |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' 5 '' 6 '' |
| waga " | 2T |
| Materiał | DX51 52 53 |
|---|---|
| Typ | połowa rundy |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Długość | 11M |
| Waga | 5t |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |