| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 11+12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Typ płytki | stal |
|---|---|
| Moc (w) | 5,5 kW |
| Napięcie | 380V |
| Waga | 4,5t |
| Kontrola | Sterowanie komputerowe Plc |
| Produkcja | 8-10m/min |
|---|---|
| Moc (w) | 4+4kW |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Pracownicy | 100 |
| Stacja Roller | 18Station |
|---|---|
| Wałek i Wał | 45 # stal |
| Średnica wału | Φ70 mm |
| Materiał noża | Cr12 |
| Rodzaj napędu | napęd łańcuchowy |
| kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Szerokość | 2600m/4000mm |
| grubość | 0,13-0,3 mm |
| na miesiąc | 20 zestawów |
| Główny materiał walcowania | Cr12 |
|---|---|
| rolki | 14Stacje |
| Władza | 15+5,5KW |
| Wał | 45# stal |
| Średnica wałka rolkowego | 80mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,4-0,7 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | --mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 11/13 Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wałka rolkowego | 80mm |
|---|---|
| rolki | 14Stacje |
| Odpowiedni materiał | 1.5-2mm ((DX51 - ZALWANIZOWANY/Q300-350) |
| Struktura | Typ stojaka |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1100 mm |
| Stacje rolkowe | 25 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |