| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Ciężar maszyny | 8-9T |
|---|---|
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| Wymiar maszyny | 12.1*1.5*1.6m |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |
| Stacje rolkowe | 18-20 stacji |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 1,5 mm |
| Prędkość | 10 m/min |
| Kolor | Zielona |
| Szerokość | 190 mm |
| Moc | 5,5 kW |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| funkcja | dwa w jednym |
| Stosowanie | system suchej zabudowy |
| typu | Tr 8-14 podwójna warstwa |
|---|---|
| Szerokość | 1250 MM |
| rolki | górne 10 rzędów poniżej 13 rzędów |
| wyeksportowany | Polska |
| kolor maszyny | bule |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |