| Użycie | rynna |
|---|---|
| typu | Niestandardowe |
| Długość | Niestandardowe |
| materiał | DX51 |
| Pojemność | 10 m / min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Grubość | 1,5 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1500 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Usługa | całe życie |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Użycie | podłoga pokładu |
|---|---|
| Grubość | 1,5 mm |
| Prędkość | 10 m / min |
| wałek | 24 wiersze |
| Waga | 305 |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Pojemność | 25m/min |
| Funkcja | cięcie non stop |
| Prowadzić | Łożysko |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 40m/min |
| Profil | zwyczaj |
| Funkcja | cięcie torów |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| thickness | 0.5mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |