| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| life time | 10 years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| rodzaj | pełna automatyka |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka z glazury |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| szerokość surowca | 1250 MM |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Odpowiedni materiał | OG PPGI |
|---|---|
| Prędkość | 45m/min |
| Waga | 2,5T |
| Rolki | Cr12 |
| Rodzaj | Stud&Track |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Stosowanie | stadnina i tor! |
|---|---|
| Pojemność | 15-45m/min |
| funkcja | nieprzerwane cięcie |
| odwieźć | łożysko |
| grubość | 0,3-0,6 mm |