| Średnica rolki | 70 mm |
|---|---|
| Moc hydrauliczna | 4 kW |
| Prędkość robocza | Około 15 metrów / min |
| Cechy | Wysoka wydajność |
| ostrze tnące | Stal na formy CR12 z obróbką hartowaną |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| Ciężar maszyny | 3,1 T |
| rolki | 45# stal |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| Materiał | PPGI/GI |
|---|---|
| Prędkość | maks. 15m/min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | 45 # Stal |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 298 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 590 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Moc silnika | 28 KW |
|---|---|
| Rolka dociskowa | 45 stal |
| powstały | 13 rzędów |
| Wymiary | 45 000 * 2500 * 2500 mm |
| całkowita masa linii produkcyjnej | 16 ton |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 6000 mm |
| Materiał tnący | Cr12 |
| Całkowita moc | 5,5 kW |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |