| Szybkość formowania | 15-20m/min |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj | maszyna do formowania rolek |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
| rolka | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Przenoszenie | Transfer łańcuchowy |
| metoda cięcia | Hydrauliczne cięcie PLC |
| Moc | 4+4 kw |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| rolki | 12 stacji |
| Koder | OMRON |
| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górny: 12 stacji; W dół: 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Materiał | PPGI, GI |
| Operacja | Potrzebujesz 1 osoby |
| Pojemność | 2-10 m / min |
| waga | 6T |