| Rodzaj materiału | GI/PPGI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45 mm-0,60 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacja rolkowa | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Stal z powłoką chromową |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Czas życia | 30 lat |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 19 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach i ściana |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek blachy dachowej |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Odpowiedni rynek | Europa i Ameryka |
| Materiał | PPGI |
| Napięcie | 380 V lub dostosowane |
| Pracownik | Tylko 1 |