| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 24 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Typ Marerial | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | Górny: 1200 mm; W dół: 1220 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 11 stacji; W dół: 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| System sterowania | Panasonic PLC |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Prędkość pracy | 8-10 m / min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Metoda cięcia | Hydrauliczny system cięcia |
| Stacje rolkowe | 10+12 stacji |
| Szafa sterownicza | urządzenie sterujące |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 10 stacji; W dół: 14 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górny: 12 stacji; W dół: 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 11 stacji; W dół: 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 11 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |