| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 11 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowa |
|---|---|
| Stosowanie | Dach i ściana |
| Pojemność | 2-10 m / min |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazurą dachową |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | Maszyna do formowania metalowych rolek w kształcie litery U |
|---|---|
| Prędkość | 8-10 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Materiał | PPGI |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |