| Używając | Rura spustowa |
|---|---|
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Pojemność | 10-15m/min |
| Materiał rolki | CR12 |
| Szerokość materiału | Dostosowywalne do potrzeb |
|---|---|
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Władza | 11+7,5kw |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 18-20 stacji |
| Długość cięcia | Można ustawić w panelu sterowania |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 8-9T |
| materiał | stal malowana |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| wałek | Stal nr 45. |
| Nóż | Cr12 |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Odpowiedni materiał | GI PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Waga | 2.5t |
| Materiał rolek | CR12 |
| Aplikacja | System suchej zabudowy |
| materiał | stal kolor |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | Niestandardowe |
| Waga | 7T |
| Długość | 9M |
| Stosowanie | dach |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 5,6t |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | roof |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| weight | 6.6T |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |