| Waga | 3000kg-20000kg |
|---|---|
| rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| szerokość surowca | 1250mm |
| grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Typ płytki | stal |
|---|---|
| Moc (w) | 5,5 kW |
| Napięcie | 380V |
| Waga | 4,5t |
| Kontrola | Sterowanie komputerowe Plc |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| System sterowania | Panasonic PLC |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Prędkość pracy | 8-10 m / min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
|---|---|
| PLC | Delta (przystosowany) |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Użycie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| Władza | 4+4KW |
| Waga | 5-6T |
| Długość | 7-8 m |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| profil | Niestandardowe |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' 5 '' 6 '' |
| waga " | 2T |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |